Вверх

АГЕНТАМТУРИСТАМ

+ 38 044 221-47-79

+ 38 094 821-47-79

+ 38 099 207-04-19

E-mail:  info@vkruiz.com
Обратная связь

ВАЖНО! РАБОТА ОФИСА В УСЛОВИЯХ КАРАНТИНА

     КОРПОРАТИВНЫЕ КРУИЗЫ          ЮБИЛЕЙ СВАДЬБЫ В КРУИЗЕ   

ЗРУЧНИЙ ПОШУК КРУЇЗІВ

Показывать цены в:
Подписка на новости:

Грандвояж в Грузию. Авторский тур

Спецпропозиція
 

 

ГРАНД-ВОЯЖ ПО ГРУЗІЇ: АВТОРСЬКИЙ ТУР

 
 
 
 
Грузія - чарівна країна, яка рік від року все більше приваблює туристів своєю гостинністю, великою кількістю цікавих екскурсій. Відпочинок в Грузії і тури по Грузії дуже різноманітні. Грузинська кухня нікого не залишить байдужим. Майстер-класи грузинської кухні дадуть Вам можливість відчути весь побут і сутність грузинського народу. Хінкалі, хачапурі, шашлик, чурчхелла.
Це Грузія
 
 
 
Дати заїзду :
 
29.05.2021-12.06.2021
19.06.2021-03.07.2021
17.07.2021-31.07.2021
14.08.2021-28.08.2021
 
 
 
Ціна на одну людтну:
 
41 639₴*
($1495 або $97 на день)
 
* за курсом на дату роміщення пропозиції
 
 
 
 
 
 
ПЕРЕВАГИ НАШОЇ УНІКАЛЬНОГО ПРОПОЗИЦІЇ:
 
 • Включений авіапереліт з багажем і всі трансфери по маршруту
 • Перевірені готелі 4 * в центрі Тбілісі і в Боржомі на базі сніданків і готель 5 * на першій береговій лінії в Батумі на базі «сніданок-вечеря»
 • Крім сніданків в готелях включені обіди в дні екскурсій і вечері в Батумі
 • 7 повноцінних екскурсійних днів і всі вхідні квитки по програмі
 • Фішка туру: включені майстер-класи з приготування чурчхели і шашлику, ліплення хінкалі
 • Фішка туру: включені дегустації вин і чачі, хінкалі і хачапурі, знаменитої мінеральної води «Боржомі»
 • Медична страховка і обов’язковий ПЛР-тест на третій день перебування в Грузії для всіх туристів незалежно від віку (навіть немовлятам) входить у вартість
 • Професійні сертифіковані російськомовні гіди
 
 
 
 
 
 
Програма туру по днях
 
 
1 
Прибуття до Грузії
 
 • Зустріч в аеропорту Києва.
 • Приліт в Тбілісі.
 • Трансфер і заселення в готель 4 * в центрі міста Тбілісі.
 • Вільний час

 

 

 
2
 
У Кахетії! Туди, де збирають сонце в виноград
 
 • Сніданок у готелі.
 • Час початку: 08:30
 • Тривалість туру: ~ 8 годин (включено у вартість)
 • Обід в нац. грузинському ресторані Kusika з видом на Алазанську долину (включено у вартість)
 • Майстер-клас з приготування чурчхели і шашлику (включено у вартість)
 
Сьогодні нас чекає знайомство з традиціями і побутом винного регіону Кахетії.
Кахетія - винний регіон, де росте левова частка винограду Грузії. Перша кісточка окультуреного винограду в світі була виявлена саме в Грузії. Цій кісточці 8000 років, тому Грузію вважають батьківщиною виноградарства і виноробства. Грузини дуже шанують цю рослину і прикрашають зображенням лози церкви, кожен місцевий житель намагається посадити лозу поруч зі своїм будинком, навіть якщо він живе у великому місті.
Ви відвідаєте знамениту Алазанську долину, побачите виноградники Грузії, познайомитеся зі способом виробництва вина, який оголошений культурною спадщиною ЮНЕСКО, і, звичайно, продегустуєте знамениті грузинські вина і чачу.
Сигнахи і Бодбе: краса і віра в Кахетії. Цей день не обмежиться винної темою.
Дорогою ми заїдемо в Бодбійскій жіночий монастир, де покоїться Свята Ніно. Гід розповість про цю жінку, яка принесла християнство в Грузії, і про місцеву чудотворну ікону.
Неподалік від Бодбе Вас зустріне дуже гарна панорама Алазанської долини і Сигнахи, а слідом і саме «місто кохання». Ви погуляєте мощеними вуличками, підніметеся на фортечну стіну, познайомитеся з творчістю художника Нико Піросмані, дізнаєтеся про реконструкцію чарівного містечка.
Потім ми відвідаємо будинок-музей Чавчавадзе. Основоположник грузинського романтизму, Олександр Чавчавадзе, отримав у спадок від батька маєток Цинандалі, яке він перетворив на культурно-інтелектуальний центр Грузії. Цей статус маєток не втратило і в XXI ст. Цинандалі і сьогодні відіграє значну роль в культурному житті Грузії, тут проводяться виставки, концерти, літературні заходи і майстер-класи.
Сьогодні комплекс Цинандалі об'єднує будинок-музей, декоративний сад, історичний винний завод, льох, готель і кафе. Відроджені виноградники і оновилося виробництво вина, відповідно, Ви зможете приємно і з користю провести час: ознайомитися з історією однієї з найзначніших сімей Грузії, насолодитися красою декоративного саду, відвідати винний льох, спробувати вино Цинандалі.
Декоративний сад Цинандалі - перша рекреативная зона європейського типу в Грузії. Олександр Чавчавадзе спеціально запросив європейських декораторів для розбивки саду. Сад унікальний в плані планування і наявності екзотичних видів рослин.
В саду Цинандалі Ви зможете відвідати Алею любові. Існує легенда, що якщо пара зможе з закритими очима пройти цією алеєю,  їхня любов буде щасливою.
Цікавий і той факт, що саме в цьому саду вперше зустрілися майбутнє подружжя - Ніно Чавчавадзе і Олександр Грибоєдов.
Тут же росте і знаменита липа, в дуплі якої під час набігу загону Шаміля ховалася дочка Давида Чавчавадзе.
Також під час прогулянок садом Ви зможете загадати бажання і зав'язати стрічку на дереві бажань.
В історичному погребі Цинандалі вперше в історії країни розлили вино в пляшки. Тут же зберігається колекція вин Олександра Чавчавадзе - більше 15 000 пляшок, найстаріша з яких датується 1814 роком. З 2008 року група Silk Road здійснює патронаж комплексу Цинандалі. Компанія здійснила інвестицій більш ніж на 12 млн доларів США.
За допомогою групи Silk Road було відреставровано понад 100 існуючих експонатів, а музейний фонд поповнився більш ніж 500 експонатами.
Повернення в Тбілісі.
Ніч в Тбілісі.

 

 

 
3
 
Знайомство з Тифлісом і Стародавня Мцхета
 
 • Сніданок у готелі.
 • Здача обов'язкового ПЛР-тесту (буде організована для групи в готелі), (включено у вартість).
 • Час початку: 10:00
 • Тривалість туру: 5-5.5 годин (включено у вартість)
 • Обід в ресторані Salobie (включено у вартість)
 
Тбілісі - місто з багатовіковою історією, він сповнений мальовничих затишних вуличок, двориків, дивовижних пам'яток давньої і сучасної архітектури. Всім відомо, що багатонаціональний Тбілісі - дивовижний приклад мирного існування різних культур і традицій.
Ви дізнаєтеся, які народності живуть в тих чи інших кварталах міста. Оглянете релігійні споруди: церкви, мечеті, синагоги, розташовані недалеко один від одного. Дізнаєтеся, чому один арабський історик вважав, що «немає місця краще для мусульман в колишньому халіфаті, ніж Тифліс».
Ви дізнаєтеся, як розвивався Тбілісі з 5 століття до наших днів.
Оглядаючи будівлі, Ви будете слухати історії грузинської столиці і розповіді про його жителів.
Багато людей тікали на Кавказ, і майже всі хоча б раз в житті приїжджали в Тифліс. Хтось шукав тут музу, хтось хотів розбагатіти, одні приїжджали за легендарним вином, інші - за водами Лагідзе. І був у Тифлісі базар, і було дві головні площі, на яких можна було побачити представників всього торгового світу. А купці! Скільки купців приходило в Тифліс - адже місто розташовувався на перетині всіх торгових шляхів! Ми відвідаємо район, де зароджувалася міське життя Тбілісі.
До речі, Військово-Грузинська дорога починалася там, де зараз знаходиться центр міста.
Наш маршрут включає такі пам'ятки Тбілісі, як Сірчані лазні, Інжіровое ущелині і водоспад, Фортеця Нарікала, Бетлемську церква, Театр маріонеток Резо Габріадзе, Міст світу, Храм Анчісхаті, Кафедральний собор Сіоні, Метехський церква і багато іншого. Після Ми попрямуємо під Мцхету, де до туру пообідаємо в найпопулярнішому ресторані Salobie.
Після обіду екскурсія: Релігійний шлях Грузії. Храми Джварі і Светіцховелі.
Оглядаючи місто, Ви наочно простежте шлях, який пройшла Грузія від часів ранньої бронзи до прийняття християнства. Екскурсія починається з огляду храму Джварі (V-VI століття). Це місце на вершині гори, з якого відкриваються чудові види на долини річок Кури і Арагві. Тут кожен може відчути особливу енергетику давнини - на цій землі в дохристиянську епоху перебував язичницький вівтар і росло величезне дерево, з деревини якого був споруджений перший в історії Грузії хрест. Далі ми перемістимося в центр давньої столиці Грузії і перед нами відкриється велична панорама храму Светіцховелі (XI століття), храму, де вінчалися царі Грузії, де їх відспівували і де спочиває їх прах.
Повернення в Тбілісі.
Ніч в Тбілісі.

 
 
 
4
Дорога до сивого Казбеку
 
 • Сніданок у готелі.
 • Час початку: 08:30
 • Тривалість туру: ~ 8 годин (включено у вартість)
 • Обід з видом на гори в ресторані Тсанареті (включено у вартість)
 
Ми поїдемо Військово-грузинською дорогою в гості до величного Казбеку - гігантського згаслого вулкану, який уособлює саму Грузію: горду, давню і таємничу.
Зупинятимемося в населених пунктах, де Ви оглянете старовинні церкви і середньовічні вежі.
Ви помилуєтеся красивими панорамними видами злиття двох річок і підніметеся до прекрасної церкви Гергети, без якої поїздка в Казбегі просто безглузда.
Весь цей час гід розповідатиме найцікавіші і цінні історичні факти про місцеві визначні пам'ятки. Стародавній історичний маршрут - Військово-Грузинська дорога
Наша подорож пройде Військово-грузинською дорогою в сторону кордону з Росією. Ця давня і найважливіша транспортна артерія вже кілька століть з'єднує Росію і країни Закавказзя.
Дорогою ми відвідаємо архітектурний комплекс Ананурі - колишню резиденцію князів Арагветскіх.
Ви помилуєтеся церквами і середньовічними вежами Ананурі, велично підносяться над озером Жинвалі.
Зупинимося в містечку, де Ви спробуєте справжні Пасанаурскіе хінкалі.
Красиве злиття двох річок: Ми зупинимося в місці злиття двох гірських річок у села Пасанаурі. Особливість цього місця полягає в тому, що кожна з річок має власний колір, і при злитті води двох річок ще довгий час річки течуть паралельно один одному, не змішуючись. Це дуже красиве і незвичайне видовище, яке неодмінно варто побачити.
Панорамні майданчики і мальовничі краєвиди:
Наш шлях продовжиться через Хрестовий перевал з зупинкою на панорамної оглядовому майданчику радянського періоду "Дружба Народів", звідки відкривається мальовничий вид на глибоку ущелину Кавказького хребта. Ми піднімемося запаморочливими вузькими гірськими дорогами на Хрестовий перевал.
Весь цей час ми будемо проїжджати уздовж гірської річки Арагві повз захоплюючих дух гірських пейзажів, а також захопимося видами на грузинському гірськолижному курорті Гудаурі.
Старовинний храм в Гергети: Ви побачите незвичайну красу легендарного «піднебесного» старовинного храму Святої Трійці в Гергети. При бажанні Ви пройдете паломницьким шляхом або підніметеся на джипі на оглядовий майданчик на висоті 2170 метрів, де зможете насолодитися видами долини Терека, якими колись захоплювалися Лермонтов і Грибоєдов.
Ви побачите покритий вічними снігами згаслий вулкан, який вважається одним з найвищих піків Кавказу. Казбек нижче Ельбрусу, але, тим не менш, також є п'ятитисячником - його висота становить 5047 метрів над рівнем моря.
Повернення в Тбілісі.
Ніч в Тбілісі

 
 
 
5
 
Легендарні місця Грузії: Вардзіа, Боржомі, Рабат
 
 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Час початку: 8:00
 • Тривалість туру: ~ 8 годин (включено у вартість)
 • Пізній обід в ресторані в Боржомі (включено у вартість)
 
За один день Ви побачите три абсолютно різні пам'ятки, кожна з яких по-своєму розкриває історичне і природне багатство Грузії.
Ви побуваєте в Боржомі, батьківщині цілющих мінеральних джерел, відкриєте архітектурні особливості і державну значимість середньовічної фортеці Рабат, а також огляньте древній комплекс Вардзія, висічений в скелі.
Дорога через фантастично красива ущелина призведе вас в Боржомі: Ви погуляєте центром міста, побуваєте в парку, де щороку відпочивав імператор Микола II зі своєю сім'єю, побачите пам'ятник Прометею і симпатичний водоспад.
Зрозуміло, ми поговоримо про знамениту «мінералку», яку добувають в однойменній долині, розташованій на території національного парку Боржомі-Харагаулі.
Гід розповість про результати археологічних розкопок, які проливають світло на історію місцевої мінеральної води, а прямо з джерела Ви зможете продегустувати всесвітньо відому воду.
Середньовічна фортеця Рабат: Ви познайомитеся з одним з найвиразніших і колоритних пам'яток Грузії, буквально ввібрали в себе енергетику обох культур: фортеця була найважливішим перевалочним пунктом між християнським та мусульманським світами.
Ви оглянете зали палацу, оформлені в старовинному грузинському стилі, а значні розміри самої фортеці і багатство обробки не повинні залишити Вас байдужими.
Гід розповість про заснування Рабату, його назві і пояснить значимість Ахалцихе в історії Грузії. печерна Вардзия Стародавній комплекс Вардзія - це не просто висічені в скелі приміщення. Ця печерна фортеця-монастир, побудований недалеко від Тбілісі в XII столітті.
Незвичайний місто налічує 13 рівнів і більше 500 приміщень: церков, каплиць, житлових келій, комор, лазень, трапезних, скарбницю, бібліотек. Кімнати йдуть на 50 метрів углиб і піднімаються на висоту в вісім поверхів, крім того, збереглися таємні ходи, котрі пов'язували приміщення, залишки водопроводу і зрошувальної системи.
На екскурсії Ви вивчите кожен куточок Вардзії і дізнаєтеся, з якою метою було побудоване скельне місто і які функції виконувало протягом всієї історії  існування. Дорогою до стародавнього комплексу Ви побачите чудову панораму відмінно збереглася фортеці Хертвісі.
Ніч в готелі 4 * в центрі міста в Боржомі.

 
 
 
6
 
Відправлення в Батумі. По дорозі екскурсія в Кутаїсі
 
 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Час початку: 8:00
 • Тривалість туру: 8-9 годин (включено у вартість)
 • Обід в Кутаїсі в сім'ї при групі до 20 чол. або в ресторані Сталактіда при групі від 20 чол. (Включено у вартість)
 
Кутаїсі - друге за величиною місто Грузії, яке було столицею легендарної Колхидской Цивілізації, знаменитої своїми золотими промислами.
Подорож занурить Вас в історію стародавнього держави Колхіда, куди припливли давньогрецькі аргонавти. Ви дізнаєтеся, як протягом 5000 років формувалися особливості культури Імеретії, познайомитеся з побутом місцевих жителів, помилуєтеся надихаючими вершинами Кавказу і відчуєте особливу атмосферу старовинних храмів Кутаїсі, почуєте безліч цікавих розповідей про історію та традиції міста і зможете насолодитися привабливою атмосферою минулих століть.
Екскурсія столицею західної Грузії, Кутаїсі, почнеться з відвідування храму Баграта (ΧΙ в.) - візитної картки міста. Цей величний за розмірами і пропорціями храм, прикрашений різьбленням і мозаїками, грав виняткову роль у середньовічній історії Грузії. Храм Баграта, можна побачити з будь-якої точки Кутаїсі. Тут був коронований Давид IV Будівельник.
Після ми відправимося в монастирський комплекс Гелати, розташований на вершині гори. Заснований святим царем Давидом IV Будівельником в 1006 році, він став усипальницею грузинських царів і культовим місцем для паломників. Потім Ви відвідаєте монастир Моцамета IX століття, де покояться останки захисників Імеретії від арабського вторгнення князів Мхеідзе. Вас вразить мальовниче місце, в якому він розташований, - на високому мисі, в ущелині річки Цхалцітела. Монастир включає купольну Благовіщенську церкву, дзвіницю, дві вежі і чернечі келії.
Ми з Вами побачимо Заповідник Сатаплі.
Заповідник Сатаплі має пішохідну стежку з цілою низкою цікавинок на маршруті. Вас чекає Будиночок зі слідами динозаврів, Стежка по лісі з макетами динозаврів і стежка вздовж ущелини, Печера Сатаплі, Павільйон зі скелетом динозавра, Колхидский ліс, Оглядовий майданчик зі скляною підлогою.
Під час оглядової екскурсії Ви познайомитеся з головними архітектурними пам'ятками і святинями. Заповідник відкрився більше 80 років тому, але в останні роки в ньому активно створювалися всі необхідні умови і зручності для відвідування туристами. Незвичайно красива карстова печера Сатапліа є однією з найбільш відвідуваних печер в Грузії. Печера була виявлена абсолютно випадково в 1925 році місцевим жителем Петре Чабукіані, який займався вивченням свого краю. Він вирішив подивитися, звідки бере витік маленький струмочок, і пішов по його течією. Так він дійшов до ущелини в скелі. Забравшись в неї, краєзнавець виявився в красивій просторій печері. У 1934 році на скам'янілому плато біля печери Петре Чабукіані виявив сліди динозаврів, вік яких обчислюється мільйонами років. У 1939 році на цьому місці створюють прекрасний заповідник, метою якого стає охорона Колхидського лісу, карстової печери і інших археологічних цінностей.
У 1957 році заповідник досяг меж, які має і в даний час. Сліди динозаврів становлять особливу цінність заповідника. Хоча виявлені вони були в 30-х роках XX століття, але тільки в 2010 році над місцем зі слідами динозаврів звели павільйон, до цього ж вони перебували на відкритій місцевості і були частково затерті під впливом сонця, вітру і атмосферних опадів.
Заселення в готель 5 * на першій лінії в Батумі.
Ніч в Батумі.

 
 
 
 
7
 
Екскурсія по Батумі
 
 • Сніданок у готелі.
 • Час початку: 10:00
 • Тривалість туру: ~ 5 годин (включено у вартість)
 • Обід в Аджарської будинку (дегустація Аджарської хачапурі-човників) (включено у вартість)
 
Занурення в минуле
Знайомство з Батумі почнеться в міському парку кінця 19 століття - Ви почуєте його історію і побачите кипарис, посаджений імператором Олександром III, дізнаєтеся про виникнення давнього грузинського міста, про етнографії, природи та археології Аджарії. Навпроти парку ми заглянемо в старий дворик, де жив і працював Єсенін. Крім того, Ви зустрінете Медею, пробила грузинське вікно в Європу, і дізнаєтеся про поета Іллі Чавчавадзе біля його пам'ятника.
Сплетіння культур і віросповідань Жителі Батумі - це безліч громад з власними релігіями, звичаями і традиціями. Ви познайомитеся зі знаковими релігійними об'єктами, що відображають це різноманіття, і зрозумієте, як кожній культурі вдалося зберегти самобутність.
У програмі прогулянки розкішний Кафедральний собор Різдва Пресвятої Богородиці - колишній католицький костел, православні церкви Св. Миколая та Св. Варвари, єврейська синагога, невідома туристам протестантська церква, напівзруйнована вірмено-католицька церква, мусульманська мечеть Орта Ахмед Паша і Вірменська Апостольська церква Св. Спасителя .
Ідеальні місця для прогулянок
У батумському Парку Чудес Ви майже не знайдете зелені, але побачите незвичайні сучасні конструкції - Алфавітну вежу і скульптуру Алі і Ніно, пов'язану з історією любові, а також відкриєте таємницю старого батумського маяка.
Закінчимо прогулянку в Приморському парку або Батумському бульварі, де Вас чекають незвичайні скульптури і свіже морське повітря.
Екскурсія в Ботанічний сад.
Вільний час для відпочинку і вечері.
Ніч в Батумі.

 
 
 
8, 9, 10
 
Сніданки і вечері в готелі. Вільні дні для прогулянок, шопінгу і пляжного відпочинку

 
 
 
11
 
Екскурсія в гірську Аджарію
 
 • Сніданок у готелі.
 • Час початку: 10:00
 • Тривалість туру: ~ 5 годин (включено у вартість)
 • Обід в Винному будинку (включено у вартість)
 • Майстер-клас з ліплення хінкалі (включено у вартість)
 
У ВАС БУДЕ МОЖЛИВІСТЬ ПОБУВАТИ І БАЧИТИ: Чудові види на зелені волохаті гори. Фортеця Гоніо, I століття будівлі (раніше називалася Апсарос або Apsaruntos). Назва походить від одного з персонажів з грецького міфу про аргонавтів (Апсарос - брат Медеї). Фортеця була побудована в грецькому періоді. Найбільш ранні археологічні шари датуються 8-м і 7-м століттям до нашої ери. З другої половини I ст. н.е. до IV століття Гоніо став центром римської культури і імператорської влади (за участю до 1500 солдатів), виділяючись своїм театром і іподромом.
На території фортеці знаходиться могила одного з 12 апостолів, Матвія.
Водоспад Махунцеті - чиста, абсолютно прозора вода зривається в ущелину з високої скелі, грає і переливається на сонці, утворюючи швидку гірську річечку.
Арочний міст цариці Тамари XII століття.
Аджарський Винний дім, який був заснований в стилі Шато в 2010 році на основі руїн 18-вікового винного заводу. Тут у Вас буде маленька екскурсія по заводу і дегустація 2 видів вина (біле і червоне).
Святковий гала-вечеря в одному з ресторанів Батумі.
Ніч в Батумі.

 
 
 
12, 13, 14
Сніданки і вечері в готелі. Вільні дні для прогулянок, шопінгу і пляжного відпочинку

 
 
 
15
 
Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Батумі. Виліт до Києва.


 
 
 
 
За програмою передбачено прямий авіапереліт Київ-Тбілісі, Батумі-Київ з включеним багажем; комфортабельний транспорт для пересування по території Грузії; проживання в готелях 4 в центрі Тбілісі і в Боржомі на базі сніданків і готелі 5 на першій береговій лінії в Батумі на базі «сніданок-вечеря»
 
 
 
 
 
 
Включено у вартiсть
 
 
Авіапереліт:
 
 • Авіапереліт Київ-Тбілісі, Батумі-Київ з включеним багажем
 
 
Розміщення в готелях:
 
 • 4 ночі в Тбілісі в готелі 4 * на базі сніданків;
 • 1 ніч в Боржомі в готелі 4 * на базі сніданків;
 • 9 ночей в Батумі в готелі 5 * на базі «сніданок-вечеря» на першій лінії
 
 
Харчування:
 
 • 4 сніданки в готелі в Тбілісі,
 • 6 обідів в дні екскурсій,
 • 1 сніданок і 1 пізній обід в Боржомі,
 • 9 сніданків і 8 вечерь в готелі в Батумі,
 • 1 гала-вечеря в Батумі
 
 
Трансфери:
 
 • Групові трансфери на комфортабельному транспорті по маршруту
 • Джипи для підняття на гору Гергети (висота 2200 м.)
 
 
Супроводжуючий:
 
 • Професійні сертифіковані російськомовні гіди і супроводжуючий по всьому маршруту при групі від 17 чол 
 • Супроводжуючий російськомовний гід-інструктор по всьому маршруту при групі до 16 чол
 
 
Екскурсії:
 
 • Всі зазначені в програмі екскурсії: 7 повноцінних екскурсійних дня 
 • Всі вхідні квитки по програмі
 
 
Дегустації:
 
 • 1 келих білого вина Цинандалі місцевого виробництва в музеї Іллі Чавчавадзе 
 • вина і чачі на заводі KTW - Kakhetian Traditional Winemaking ( "Кахетинське традиційне виноробство") 
 • 1 келих вина і хачапурі під час туру по Батумі 
 • 2 видів вина (білого і червоного) в Аджарської Винному будинку 
 • Мінеральною води «Боржомі» 
 • Пасанаурскіх хінкалі
 
 
Бутильована вода:
 
 • Бутильована вода (2 пляшки по 0,5 л. На людину під час екскурсійних днів і в день прильоту)
 
 
Медична страховка:
 
 • Обов'язковий ПЛР-тест на третій день перебування в Грузії (40 USD на людину - входить у вартість) для всіх туристів незалежно від віку (навіть немовлятам) 
 • Медична страховка (Все включено) 
 
 
 
Не включено у вартiсть
 
 
 
 • ПЛР-тест для в'їзду до Грузії, зроблений в Україні не пізніше 72 годин до перетину кордону з Грузією. Результат тесту повинен бути негативним у паперовому вигляді на англійській мові. Тест обов'язковий для всіх туристів незалежно від віку (навіть немовлятам). 
 • ПЛР-тест (за бажанням) після повернення в Україну для дострокового припинення обов'язкової  14-денний самоізоляції 
 • Страховка від невиїзду в разі Covid-19
 



вернуться к спискуследующая запись
0.275